?

Log in

No account? Create an account

Previous Entry | Next Entry

Твітер у Тернополі

Взагалі усе було якось спонтанно, на "авось". Я навіть точно не пам'ятаю як я знайшла повідомлення про цю подію. Зареєструвалась. І навіть забула про тему. А потім таки знайшла але, вирвшила переробити. За твіттером останнім часом не слідкую, більше сиджу у facebook, тому "лайкнувши" сторінку, намагалася слідкувати там, але її майже не вели, подію не створили. Оновлення було досить слабким. Про хештег  у твіттер нічого не можу сказати, кажу ж не відслідковувала.
Напівсонна приїхала в чудернацько-бомжацькому поїді Київ-Чоп, де постійно усю нічьхтось кудись виходив-заходив.
Подзвонила за кодовим телефоном, де мені таким же напівсонним голосом відповіли, що зв'яжуться. І таки  подзвонили. Поїхала на таксі - майже реклама - тернопільське таксі передзвонює і ще й коштує недорого  -гривень 15. Їхали ми довго, на інший бік озера, так мене здивувала, що в під'їзді, де не зачиняються двері - не брудно, у Києві це майже фантастика. 
Після потягу  такий собі квартира-готель дуже і дуже на руку. А по тєліку були мультики, про 28 попугаев.... А там вже прибули ужгородці - @kalne,@medvid, та моя знайома -@cvirk з Одеси, яка мені і здала місця явки і паролі на чумацькій. Вони потім ще описували як ласували бутербродами мами @kalne, але для мене це тільки легенда, бо я там знайшла тільки залишки вівсяного печива, бо голод не тітка, а ще ж хто пізно ходить, той сам собі шкодить.
Нарешті дзенькнуло 10-00 і ми таки вирушили до будинку пласту, більше схожого на совдепівський будинок піонерів, де зустріли організаторів та ще кількох, наприклад @olena_dubі пішли шукати каву. Майже все було зачинено, але "Галка" - фірмовий магазин таки гостинно нас прийняли і нагодовували справжньою кавою з вершками - меленою. Потім  ми швиденько повернулися до місця подій і власне відкрив twitterevEnt - наголос на цей складпривітав нас місцевий мер, потім почалися доповіді. До речі, довго ніхто не хотів записуватися першим, а зала була напівпорожньою. Сподіваюсь, оператори це упустили. Я нарахувала 35 осіб.

Що мені сподобалося
  • різноплановість
  • гарне-привітне місто
  • організація
  • зацікавленість молоддю
  • цікаве дозваілля для учасників
  • продумане проживання і харчування.
  • Харчування - то окрема глава.
  • Я б сказала, що в мене це був гастрономічно-клубний тур Тернополя.
Чекайте продовження:)

Latest Month

January 2013
S M T W T F S
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Powered by LiveJournal.com
Designed by Akiko Kurono